Informatie
Adres, openingstijden en beoordelingen voor Kringloop De Kempen Waalre. Op 6 dagen in de week kun je tweedehands winkelen bij Kringloop De Kempen Waalre. We hebben op deze pagina alle openingstijden van Kringloop De Kempen Waalre op een rij gezet. Er zijn nog meer kringloopwinkels in de buurt. Bekijk elke kringloop in Waalre of kijk in het overzicht kringloop in Noord-Brabant voor alle kringloopwinkels in de provincie. Op de kaart zie je waar de kringloopwinkel is gevestigd en kun je direct een route plannen naar Burgemeester Mollaan 50 in Waalre.
Deel ook je ervaringen met Kringloop De Kempen Waalre. Wanneer je een beoordeling achterlaat voor deze winkel help je andere bezoekers met tweedehands winkelen.

Dure kringloop klein en niet boeiend
Dure kringloop wat huisraad. Kleding is beter geprijsd.
Hele nette kringloop. Klein, maar wel heel netjes. Je zult hier geen verwassen kledingstukken vinden!
ontzettend duur. op de speelgoed afdeling gezocht naar spelletjes. stratego €7.50 en zo nog meer . overpriced voor wat je krijgt. vandaar dat alles er nog staat.
zonde van je bezoek
Mooie overzichtelijke winkel, schappelijke prijzen en heel vriendelijk personeel. Grote goed gesorteerde kledingafdeling(boven)
Meh, niet zoveel aan. Vind ze erg duur!!!! Boven is de kleding (kijk ik zelf nooit naar) dat zag er uit alsof er redelijk wat aanbod is. Beneden de rommeltjes maar weinig en echt te duur vind ik.
Rommelige winkel met weinig keus. Ik zal hier niet snel meer naar toe gaan.
Tsja. Beetje anoniem hok. Niks wat opvalt. Nauwelijks boeken cds en dergelijke. Vast een prima kringloop voor om de hoek maar het omrijden niet waard
Deze nieuwe kringloop is verrassend mooi, netjes en met bijzondere spulletjes. Personeel is ook nog eens erg vriendelijk
Mijn favoriete winkel. Hier slaag ik altijd, voor cadeautjes en voor mezelf. Leuke dingen voor een goede prijs.
Leuke kringloop, ben je in de buurt, kijk even binnen, je vindt vast wel iets leuks.
Jammer dat de cd's en dvd's voorzien waren van n controlesticker, natuurlijk vanwege t jatten, maar probeer t maar eens er vanaf te krijgen! Blijft n hoop plak achter.